Brama garażowa segmentowa doceniana jest z kilku powodów. Rozwiązania wysokiej jakości charakteryzują się dużą wytrzymałością i trwałością. Te cechy nie gwarantują jednak wygodnego użytkowania. Jak na tym polu przestawia się segmentowa brama garażowa, w jaki sposób działa i co warto wiedzieć o jej montażu?

Co przemawia na korzyść bramy garażowej segmentowej?

Użytkownicy i użytkowniczki chętnie wybierają ten model, bo:

  • Ma uniwersalne zastosowanie

Niewielka przestrzeń nie oznacza, że musimy zrezygnować z wersji segmentowej, bo brama nie zajmuje dużo miejsca.

  • Zapewnia dobrą izolację

Mowa i o izolacji akustycznej, i o termicznej. Jeśli więc potrzebujemy bramy, która oddzieli nas od hałasu ulicy i będzie zapobiegać wydostawaniu się ciepła na zewnątrz, model segmentowy to opcja, na którą warto zwrócić uwagę.

  • Jest wygodna w użytkowaniu

Długie oczekiwanie na otwarcie i zamknięcie bramy? Z bramą segmentową nie będziemy mieć tego problemu. Konstrukcja działa szybko, sprawnie, a jeśli wybierzemy rzetelnego producenta, mechanizm posłuży nam przez długie lata. Poszczególne elementy bramy garażowej podnoszone są na linkach. Za ich przesuwanie odpowiadają rolki. W praktyce więc brama „chowa” się pod sufitem, co znacznie oszczędza przestrzeń.

Brama garażowa segmentowa czyli wygoda użytkowania i łatwy montaż

Sposób działania bramy garażowej segmentowej pozytywnie wpływa nie tylko na wygodę użytkowników i użytkowniczek. Należy wspomnieć również o ułatwionym montażu. Dzięki temu, że brama otwiera się w linii prostej do góry i chowa się na rolkach, odpada konieczność montowania dodatkowych instalacji na suficie.

 

PROMOCJA

Sprawdź