Klasyka czy styl nowoczesny? Jeśli zamierzamy wybrać drzwi wejściowe zewnętrzne, musimy odpowiedzieć sobie nie tylko na to pytanie. Dziś sprawdzamy, czym wyróżniają się popularne i często wybierane warianty.

Eleganckie drzwi wejściowe dopasowane do twoich potrzeb

Nowoczesne rozwiązania powinny łączyć w sobie solidne wykonanie i estetyczny design. Taki efekt pozwalają osiągnąć m.in. aluminiowe drzwi wejściowe, dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej. Oprócz stylowego wyglądu i atrakcyjnej odporności, wyróżniają się dobrą izolacyjnością (odpowiada za to izolator w postaci pianki poliuretanowej).

Żeby można było bez problemu dopasować wygląd drzwi do konkretnego obiektu, producenci proponują różnorodne warianty wykończenia (okleina, malowanie strukturalne oraz malowanie w kolorach RAL). Dodatkowo możemy skorzystać z opcji dekoracyjnego frezowania (po stronie zewnętrznej i wewnętrznej).

Drzwi zewnętrzne wejściowe pozwalające na dodatkowe bezpieczeństwo i kontrolę

W takich wariantach w konstrukcji uwzględniono dodatkowe wzmocnienia. Dzięki nim wyważenie drzwi wejściowych staje się niemożliwe. Za bezpieczeństwo odpowiadają również wytrzymałe i estetycznie prezentujące się zawiasy rolkowe oraz zawiasy ukryte. Dodatkowo drzwi wejściowe można wyposażyć m.in. w czytnik linii papilarnych, klawiaturę kodową, wizjer elektroniczny oraz wkładkę antywłamaniową.

Odporne drzwi stalowe dla przemysłu i nie tylko

Gdy myślimy o solidnym, wytrzymałym materiale, stal jest jedną z opcji, która najszybciej przychodzi nam do głowy. Nie bez powodu to właśnie z niej korzysta się przy produkcji drzwi o szczególnych walorach ochronnych. Wybierane są do obiektów:

  • przemysłowych
  • rolniczych
  • gospodarczych

oraz do obiektów użyteczności publicznej. Niektóre modele wykonane są w bardzo estetyczny sposób, co sprawia, że decydują się na nie również właściciele i właścicielki domów prywatnych.

PROMOCJA

Sprawdź